Det är vi som är WonderBrand

Tillsammans bildar vi en skön mix av strategiskt tänkande och kreativ höjd. Vi älskar det vi gör och driver ständigt varandra framåt – att prestera mer, att prestera bättre. Detta ger oss energi och gör att vi hela tiden utvecklas. Allt för att du som kund skall få det allra bästa.

Gitta Hertzman Pérez

VD/Varumärkesstrateg
gitta@wonderbrand.se
0705-44 90 35

Sofia Mari

Affärsområdeschef/Copywriter
sofia.mari@wonderbrand.se
0734-21 46 06

Nadine Gneiser

Verksamhetsansvarig WonderBrand Academy
nadine@wonderbrand.se
0703-45 56 98

Anna Swedestam

Projektledare
anna@wonderbrand.se
0708-71 06 12

Eric Pérez

Creative director
eric@wonderbrand.se
0708-99 44 02

Andreas Jarlén
Andreas Jarlén

Art director/fotograf
andreas@wonderbrand.se
0734-34 06 65

Oliver Hertzman Kraft

Teknisk ansvarig
WonderBrand Academy
oliver@wonderbrand.se
0768-51 71 81

Åsa Bengtsson

Brand coach
asa@wonderbrand.se
0708-18 15 78

Annica Nordgren

Ekonomiansvarig
annica.nordgren@wonderbrand.se
031-711 79 20

Viktor Klasson

Webbutvecklare
viktor.klasson@wonderbrand.se
031-711 79 20

Daniel Lidman

Copywriter (Praktikant)
daniel.lidman@wonderbrand.se

Joakim Swedlund
Joakim Swedlund

Art director / Pappaledig
joakim@wonderbrand.se
0733-24 91 94