Det är vi som är WonderBrand

Tillsammans bildar vi en skön mix av strategiskt tänkande och kreativ höjd. Vi älskar det vi gör och driver ständigt varandra framåt – att prestera mer, att prestera bättre. Detta ger oss energi och gör att vi hela tiden utvecklas. Allt för att du som kund skall få det allra bästa.

Gitta Hertzman Pérez

VD & varumärkesstrateg
gitta@wonderbrand.se
0705-44 90 35

Camilla Sivemark

Senior strategisk projektledare
camilla.sivemark@wonderbrand.se
0709-12 33 92

Alexandra Björk

Projektledare & kundrelationer alexandra@wonderbrand.se
0761-01 59 95‬

Sofia Axelsson

Copywriter och projektledning
sofia.axelsson@wonderbrand.se
0722-22 54 44

Eric Pérez

Creative director
eric@wonderbrand.se
0708-99 44 02

Andreas Jarlén

Foto, film & Art Direction andreas.jarlen@wonderbrand.se
0734-34 06 65

Julia Lindberg

Grafisk designer
julia.lindberg@wonderbrand.se
0736-56 63 02

Lucas Anderberg

Grafisk formgivare och motion lucas.anderberg@wonderbrand.se
031-711 79 20

Åsa Bengtsson

Brand coach
asa@wonderbrand.se
0708-18 15 78

Annica Nordgren

Ekonomiansvarig
annica.nordgren@wonderbrand.se
031-711 79 20

Elisa Holguin

Digital marknadsförare
info@wonderbrand.se
031-711 79 20

Viktor Klasson

Webbutvecklare
viktor.klasson@wonderbrand.se
031-711 79 20

Oliver Hertzman Kraft

Teknisk ansvarig
WonderBrand Academy
oliver@wonderbrand.se
0768-51 71 81