Det är vi som är WonderBrand

Tillsammans bildar vi en skön mix av strategiskt tänkande och kreativ höjd. Vi älskar det vi gör och driver ständigt varandra framåt – att prestera mer, att prestera bättre. Detta ger oss energi och gör att vi hela tiden utvecklas. Allt för att du som kund skall få det allra bästa.

Gitta Hertzman Pérez

VD/Varumärkesstrateg
gitta@wonderbrand.se
0705-44 90 35

Sofia Mari

viceVD/Affärsområdeschef
sofia.mari@wonderbrand.se
0734-21 46 06

Elina van Huizen

Administration
elina@wonderbrand.se
0703-73 76 11‬

Anna Swedestam

Projektledare
anna@wonderbrand.se
0708-71 06 12

Nadine Gneiser

Praktikant Projektledare
nadine@wonderbrand.se
0703-45 56 98

Eric Pérez

Creative director
eric@wonderbrand.se
0708-99 44 02

Andreas Jarlén
Andreas Jarlén

Art director
andreas@wonderbrand.se
0734-34 06 65

Joakim Swedlund
Joakim Swedlund

Art director
joakim@wonderbrand.se
0733-24 91 94

Ebba Granat

Praktikant Formgivning
ebba.granat@wonderbrand.se

Oliver Kraft

Webbutvecklare
oliver@wonderbrand.se
0768-51 71 81

Åsa Bengtsson

Brand coach
asa@wonderbrand.se
0708-18 15 78

Annica Nordgren

Ekonomiansvarig
annica.nordgren@wonderbrand.se

WonderBrand AB
Götabergsgatan 1, 411 34 Göteborg
info@wonderbrand.se
031-711 79 20

LinkedIn / Facebook / Instagram
Cookies / Privacy Policy