Det är vi som är WonderBrand

Tillsammans bildar vi en skön mix av strategiskt tänkande och kreativ höjd. Vi älskar det vi gör och driver ständigt varandra framåt – att prestera mer, att prestera bättre. Detta ger oss energi och gör att vi hela tiden utvecklas. Allt för att du som kund skall få det allra bästa.

Gitta Hertzman Pérez

VD/Varumärkesstrateg
gitta@wonderbrand.se
0705-44 90 35

Sofia Mari

Affärsområdeschef/Copywriter
sofia.mari@wonderbrand.se
0734-21 46 06

Louise de Maré Sandin

Projektledare
louise.sandin@wonderbrand.se
0705-49 59 14

Elin Wikström Johansson

Projektledarassistent
elin.wikstrom.johansson@wonderbrand.se
‭070-388 72 13‬

Amelie Cervall

Kontorsassistent
amelie.cervall@wonderbrand.se
031-711 79 20

Eric Pérez

Creative director
eric@wonderbrand.se
0708-99 44 02

Joakim Swedlund
Joakim Swedlund

Art director
joakim@wonderbrand.se
0733-24 91 94

Viktor Klasson

Webbutvecklare
viktor.klasson@wonderbrand.se
031-711 79 20

Åsa Bengtsson

Brand coach
asa@wonderbrand.se
0708-18 15 78

Annica Nordgren

Ekonomiansvarig
annica.nordgren@wonderbrand.se
031-711 79 20

Oliver Hertzman Kraft

Teknisk ansvarig
WonderBrand Academy
oliver@wonderbrand.se
0768-51 71 81