Det är vi som är WonderBrand

Tillsammans bildar vi en skön mix av strategiskt tänkande och kreativ höjd. Vi älskar det vi gör och driver ständigt varandra framåt – att prestera mer, att prestera bättre. Detta ger oss energi och gör att vi hela tiden utvecklas. Allt för att du som kund skall få det allra bästa.

Gitta Hertzman Pérez

VD/Varumärkesstrateg
gitta@wonderbrand.se
0705-44 90 35

Alexandra Björk

Projektledare och kundrelationer
alexandra@wonderbrand.se
076-101 59 95‬

Elin Wikström Johansson

Projektledare
elin.wikstrom.johansson@wonderbrand.se
‭0703-88 72 13‬

Sofia Axelsson

Projektledarassistent
sofia.axelsson@wonderbrand.se
0722-22 54 44

Axel Wieslander

Verksamhetsansvarig
WonderBrand Academy
axel.wieslander@wonderbrand.se
0737-13 53 11

Eric Pérez

Creative director
eric@wonderbrand.se
0708-99 44 02

Hampus Persson Wonderbrand
Hampus Persson

Grafisk formgivare & fotograf
hampus.persson@wonderbrand.se
0704-45 33 95

Alda Cripljanin

Art director
alda@wonderbrand.se
0722-42 28 28

Åsa Bengtsson

Brand coach
asa@wonderbrand.se
0708-18 15 78

Viktor Klasson

Webbutvecklare
viktor.klasson@wonderbrand.se
031-711 79 20

Annica Nordgren

Ekonomiansvarig
annica.nordgren@wonderbrand.se
031-711 79 20

Oliver Hertzman Kraft

Teknisk ansvarig
WonderBrand Academy
oliver@wonderbrand.se
0768-51 71 81