Det är vi som är WonderBrand

Tillsammans bildar vi en skön mix av strategiskt tänkande och kreativ höjd. Vi älskar det vi gör och driver ständigt varandra framåt – att prestera mer, att prestera bättre. Detta ger oss energi och gör att vi hela tiden utvecklas. Allt för att du som kund skall få det allra bästa.

Gitta Hertzman Pérez

VD/Varumärkesstrateg
gitta@wonderbrand.se
0705-44 90 35

Eric Pérez

Creative director
eric@wonderbrand.se
0708-99 44 02

Elina van Huizen

Administration
elina@wonderbrand.se
0703-73 76 11‬

Mikaela Elffors

Kundansvarig projektledare
mikaela@wonderbrand.se
0735-20 20 22

Anna Swedestam

Projektledare
anna@wonderbrand.se
0708-71 06 12

Hanna Ringmark

Kundansvarig projektledare (Föräldraledig)
hanna.ringmark@wonderbrand.se

Andreas Jarlén
Andreas Jarlén

Art director
andreas@wonderbrand.se
0734-34 06 65

Joakim Swedlund
Joakim Swedlund

Art director
joakim@wonderbrand.se
0733-24 91 94

Oliver Kraft

Webbutvecklare
oliver@wonderbrand.se
0768-51 71 81

Åsa Bengtsson

Brand coach
asa@wonderbrand.se
0708-18 15 78

Annica Nordgren

Ekonomiansvarig
annica.nordgren@wonderbrand.se

WonderBrand AB
Magasinsgatan 18A, 411 18 Göteborg
info@wonderbrand.se
031-711 79 20

LinkedIn / Facebook / Instagram
Cookies / Privacy Policy